Proč si vybrat pstruha právě od nás?

Prodáváme po celý rok a máme stálou otevírací dobu

Stálá otevírací doba

Naši pstruzi jsou celoročně dostupní, proto můžete nakoupit pokaždé, když jedete kolem. Prodáváme vždy v pátek odpoledne a v sobotu dopoledne, abyste si mohli v klidu pořídit zdravou a chutnou večeři či oběd.

Vaše dítě si může vybrat konkrétního pstruha, který se mu líbí

Vaše dítě si může vybrat konkrétního pstruha, který se mu líbí

Nákup ryb je pro děti úžasným zážitkem. Chtějí je pozorovat v kádi, pohladit si ty nejkrotší kusy a vybrat si toho nejkrásnějšího pstruha. Máme pro výběr malých zákazníků pochopení a velmi rádi jim vylovíme konkrétní kus, na který si ukáží.

Pstruzi žijí v perfektních podmínkách

Pstruzi žijí v perfektních podmínkách

Zařízení, ve kterém chováme pstruhy, se označuje jako intenzivní rybochovný akvakulturní systém. A protože to snad ani nejde vyslovit nahlas třikrát za sebou, popíšeme vám, jak to funguje. Zařízení zajišťuje neustálý přísun čerstvé vody, ale také pohyb vody v prostoru, kde se ryby pohybují. Voda je vždy řádně provzdušněna a prokysličena. Srdcem celého systému je biofiltr. Odpadní látky okamžitě odstraňujeme z vody, kterou proženeme čističkou, proto nezatěžujeme životní prostředí tolik, jako při chovu pstruha na potoce, a zároveň tím minimalizujeme dopady na životní prostředí.

Pstruha zabijeme, vykucháme

Pstruha zabijeme, vykucháme i zaledujeme

Pokud nebudete chtít, aby se vám živá ryba proháněla ještě jeden den ve vaně, zabijeme ho a vykucháme. Přijít si pro něj můžete s igelitkou nebo speciální přepravkou. 

 

CHOV PSTRUHŮ